• Novo
Super slijepog miša BNC Jack da TAKO 239 UHF Žena pravo IF Adapter coupler je Ham & Amater Radio

Super slijepog miša BNC Jack da TAKO 239 UHF Žena pravo IF Adapter coupler je Ham & Amater Radio

Mišljenje kupaca:
KM 4.18
KM 4.00 -4 %

Iznos
Na skladištu


Super slijepog miša BNC Jack da TAKO 239 UHF Žena pravo IF Adapter coupler je Ham & Amater Radio

Deklarisana svojstva

:
AD-B01SJ-U01SJ-44BS00
:
Super slijepog miša
Porodica:
Coaxial, RF Adapterima
Veza Tijelo Stil:
Ravno
Dakle taj:
50 Omska
oplate:
Nickelplated
Preobratiti Od (Adapter Kraju):
bnc jack
Preobratiti Da (Adapter Kraju):
UHF jack
:
is_customized:
Yes

Najbolje ponude

Novi 2014 Originalni BaoFeng voki-toki Zvučnik Mikrofon. Mikrofon Za prenosni Radio UV-5R UV-B5 DEČKA-777S KG-UVD1P UV973 TK luku

18.99 -16 % KM 16.00

Novi 2014 najnovije izdanje Originalni Bao Feng vokitoki Zvučnik Mikrofon Mikrofon Za prenosni Radio UV5 R UVB5 DEČKA777 S KGUVD1 P UV973 TK lukuSpecifikacija : Potpuno : BAOFENG Dužina : Povrsine.60cm (Normalno); Max.1.5 M (Proteže) Težinu : 108gPaket Ukljucujuci I : 1 X Bao Feng Originalni Zvučnik Mikrofon.(TK Luku)Kompatibilni Modela : 1) Bao Feng Dva Puta Radio : UV5 R,UV5 RA,UV5 RA+,UV5 RB,UV5 RC.UV5 RE.UV5 RE+PlUVB5,UVB6.UV82,UVA52,UV8,UV6,UV3 R+PlusNO888 S,NO777 S,NO666 S,NOF8+,NOV85,NOA52) Quan Sheng Dva Puta Radio : TGUV2,TGK4 AT(UV),TG5 A Pl) Linton ručnim Radio : POR2288, POR3288, POR6288, POR5288, POR3188, POR2188, POR3260, POR2268, POR3268 ,POR61884) PUXING ručnim Radio : PX777 , PX666, PX3288,PX888 K5) Wouxun / Surecom ručnim Radio : KG669 KG669 PLTGUV2 KGUVD1 P6) WEIERWEI ručnim Radio : VEV3288 S7) Keenwood ručnim radio : TK240, TK250, TK255, TK260, TK260 G, TK270, TK270 G, TK272 G, TK278, TK278 G, TK340, TK349, TK350, TK353, TK360, TK360 G, TK370, TK370 G, TK373 G, TK378, TK378 G, TK430, TK431, TK715, TK2100, TK2102, TK2107, TK2118, TK2160, TK3100, TK3101, TK3102, TK3107, TK3118, TK31608) TYT Dvojno Bend Radio : THUVF1,TUVF9,TF8..dobrodošli kupiti, 100% testiranih prije isporuke!!!

Četiri lane,100Gb/s CFP4 LR4 Slušalicu ,4x25G 1310nm 10KM CFP4 RX optički modul,100G CFP4 RX modul,u skladu sa cisco

3307.47 -5 % KM 3142.00

100 Gb / s CFP4 LR4 PrijemnikKupci za 2+ pca,molim vas, pozovite me za popust.PROIZVOD KARAKTERISTIKESkladu sa 100 GBASELR4Podrške liniju stopa od 103.125 Gbps da 111.81 GbpsIntegrisane LAN WDM ROSA do 10 km do preko SDigitalni Dijagnostika Praćenje InterfejsDupleks LC optički spremišteNe vanjski reference satJedan za 3,3 V napajanjeSlučaj operativni temperatura udaljenost : 0°C do 70°CMoć disipacijuPRIJAVELokalnih Mreže (LAN)Data CentarEthernet prekidače i ruter prijaveSTANDARDSkladu da IEEE 802.3 baSkladu da POZIVA MSA CFP4 Hardvera SpecifikacijaSkladu da POZIVA MSA Upravljanje Interfejs SpecifikacijaIznijeti DimenzijeOpći OpisOPMEDIA 100 G CFP4 LR4 optički Prijemnik integrira prijemnik na jedan modul...

1m (3ft) Enterasys Mreža 40GB-C01-QSFP Kompatibilni 40G QSFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Kabl

KM 82.50

Enterasys Mreža 40 GBC01QSFP Kompatibilni 40 G QSFP+ DAC Kablovsku (1 metra, pasivno, QSFP+ da QSFP+, 28 AWG)Proizvod Detalje Enterasys Pravi 40 GBC01QSFP Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ da QSFP+ Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 28 AWG Kablovsku Dužinu 1m(3.28 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 1470AAWN58°F) Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

Slobodna Isporuka 1000pcs/mnogo 40mm Optičke Fuziju Zaštitu Spoj Rukave 40mm Vrućine Psihijatar Cijev Optičke Vruće Istopiti Cijev

KM 66.00

Slobodna Isporuka 1000pcs / mnogo 40mm Optičke Fuziju Zaštitu Spoj Rukave 40mm Vrućine Psihijatar Cijev Optičke Vruće Istopiti Cijev Osobine : Jedan krije (presmanjio) Čist rukav dizajn Glatko nerđajućeg čelika se pojacavaju član Brtvljenje strukturi koja je temperatura Produžena dužinu broda Nizak psihijatar temperatura Pre instalirao nerđajućeg čelika ili keramičke rod Stane jedan ili traku vlakna Širok spektar veličina Operativni temperatura 45degree da 100degree Min...

10/100 MILIONA, Jednim Vlakna, Vlakna Medija Pretvarač, Vanjski PSU WDM 20KM SC

KM 90.00

Pregled : Zbog svoje jedinstvena funkcije veza neuspjeh uzbunu između električne luku i optički luke, inteligentno 10 / 100 M prilagodljiva brzo Ethernet medija pretvarač može zamijeniti medija pretvarač sa mreže upravljanje da znatno smanjiti košta.JYTDS801 Ethernet medija pretvarač mogu interconvert električni signal od 10 BaseT i 100 Base–TX uvrnuto parovima sa optičkog signale 100 BaseFX...

Voki-Toki Slušalicu Slušalice Mikrofon za Baofeng Radio Dodatak UV-5R DEČKA-888S 777S GT-3 UV-B5 Primopredajnik DEČKA-F8+ UV-B6 Slušalicu

16.17 -44 % KM 9.00

VokiToki Uho Slušalicu Slušalice Mikrofon za Baofeng Radio Dodatak UV5 R DEČKA888 S 777 S GT3 UVB5 Primopredajnik DEČKAF8+ UVB6 2 PinNapomena : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebeOsobine : 1...

CDMA 450mhz otvoreni otisak 430-470mhz 5 elemenata uhf ponavljac yagi antenu 433mhz yagi antenu

KM 88.50

ELEKTRIČNI SPECIFIKACIJEFrekvenciju Domet430470 MHz Dobit9d BiV S W RDakle Taj Ulaz50Ω Horizontalno 3d B Zrak Širina61 Vertikalno 3d B Zrak Širina50 °Maksimalne Snage Ulazwatts100 WIzazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimOsvjetljenje ZaštituDC ZemljuMaksimalna brzina vetra200 miliona / s.MEHANIČKI SPECIFIKACIJEVeza TipSO239(M UHF djevojka)Neto Težinu1 kgZračio Je Element MaterijalAluminijske Legure Element5 Jedinica Veličine76386cm Drži Pol Promjeruφ40φ75(mm)1...

YIDATON Grudi Torbu Univerzalni Radio Nositi Slučaj za Voki-Toki Grudi Džepu Crni Ranac za Radio Comunicador Duplo Radija

44.25 -30 % KM 31.00

Grudi Torbu Univerzalni Radio Nositi Slučaj za VokiToki Grudi Džepu Crni Ranac za Radio Comunicador Za Duplo RadijaVelike Osobine : Novo i visoke kvalitete.Svjetlo težine i nosivi koristiti.To je široko koristi od ljudi koji rade u policijsku stanicu, vojna bolnica, sigurnosna kancelarija, restoran, i puno drugih mjesta.To može biti slobodno teleskopske prilagođavanja pojas, ugodno da nosim, pogodan za svim veličinamaJednostavno koristitiBoja : CrnaObavijest : Ako želiš druga vrsta ruksak, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam tvoja ideja, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebe.Paket : 1 X Univerzalni Radio Nositi Slučaj

Gb / s SFP Optičkog Medija Pretvarač 1000Mbps SFP Jedan Način Daul Vlakna LC Luku 20KM SFP gb / s Vlakna Primopredajnik Odbor

KM 43.32

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTGS803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

800-960MHz/1710-2500Mhz 3dBI kompanija Omni zatvorenom Plafon Antenu za GSM,CDMA,WCDMA signal Ponavljac Buster

KM 18.00

ELEKTRIČNI SPECIFIKACIJEFrekvenciju Domet806960 MHz&17002500 MHz Dobit25d BV S W RDakle Taj Ulaz50Ω Horizontalno 3d B Zrak Širina360 stepeni Havion Vertikalno 3d B Zrak Širina55°Maksimalne Snage Ulazwatts50 WIzazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimOsvjetljenje ZaštituDC ZemljuMEHANIČKI SPECIFIKACIJEVeza TipNfeu muškiKablRG58 UZračio Je Element MaterijalAluminijske LegureRadome MaterijalABSNeto TežinuZa 0,25 kgPromjer1417 cmRadome BojaBijeli1...

155M SFP, 100BASE-FX, LC, Dvostruka Vlakna, 1310nm; da 2km na MMF, LC, -40C~+85C

KM 24.00

155 Mbps SFP Optički Primopredajnik, Do 20kmKomercijalnog Tipa : PRVAKAzelenilu i treba mu jošFE100 LXKarakteristike Da 155 Mbps podatkestope 1310nm FP laser i PIN sliku detektor za 20km prijenos Skladu sa SFP MSA i SFF8472 sa dupleks LC spremište Digitalni Dijagnostički Praćenje : Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija Skladu sa Ro HS +Za 3,3 V jedan napajanje Operativni slučaj temperatura : Reklami : 0 da +70°CPrijave SDH STM1, S1.1,JA1.1, JA1.2 SONET OC3 IR1,LR1,LR2 Drugi optički vezeOpisU SFP transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku 155 Mbps podatkestopa i 20km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik se sastoji iz tri dijela : jedan FP laser odašiljač, PIN photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA) i ZLOCINIMA kontrolnu jedinicu...

2pc Kamuflaža elektronske Voki Tokije radio-telefon igračka Dva Puta Radio Komunikator za djecu momci djece T734

16.48 -9 % KM 15.00

2pc Kamuflaža elektronske Voki Tokije radiotelefon igračka Dva Puta Radio Komunikator za djecu momci djece T734SpecifikacijaRazgovarati udaljenost : 050 MBoja : grayRecommand godinama : 5+Baterija : 2*9 V baterija( nije uključena )Paket uključuje : 2pcs*igračka voki tokijeNAPOMENA : ovo je samo igračke za decu, ne profesionalno vokitoki.

YIDATON Fantom Antenu Dvojno Bend HH-N2RS Dvojno Bend Antenu za Kola Vozilo Mobilni Radio UHF VHF 400-470 136-174MHZ M Interfejs

25.07 -28 % KM 18.00

Novi Fantom Antenu Dvojno Bend HHN2 RS Dvojno Bend Antenu za Kola Vozilo Mobilni Radio UHF VHF 400470 136174 MHZ M InterfejsOsobine : Frekvenciju : 400470 MHZ i 136174 MHZ Dvojno bend, osjetljivost! Dobit : 2.5 / 3 d B Moć : 50 W Dužina : 9 CM Vrhu promjeru : 3.4 CM Dugme promjeru : 4 CM M veza, pogodan za auto mobilni radio stanici...

Izvor SPS-43H-KONJA-TDE-EN GPON OLT

KM 23.70

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

SFP gb / s Vlakna Primopredajnik Odbor gb / s Optičkog Medija Pretvarač SFP 1000Mbps Jedan Način Jedan Vlakna LC Luku 20KM

KM 93.75

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTM803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

ST332B VDSL Tester (ADSL,ADSL2+. READSL,VDSL2) xDSL Liniju Test Opremu DSL Fizički Sloj Test

KM 503.99

Osobine : Test predmete : ADSL; ADSL2; ADSL2+; READSL; VDSL2Brzo Bakra testove sa DMM (ACV, DCV, Loop i Izolaciju Otpora, Capacitance, Udaljenost)Podržava Modem emulation i preuzeti akciju prijava za InternetPodržava ISP prijavu (korisničko ime / lozinku) i IP Ping test (WAN PING Test, IAN PING Test)Podržava sve multiprotokol, PPPo E / PPPo A (LLC ili VCMUX)Povezuje da CO preko aligatora klip ili RJ11Puni Liion BaterijaSignala i Led alarm naznake (Niže Moć, PPP, IAN,x DSL)Podaci pamćenje funkcijeLCD prikaži, Meni operacijaAuto isključiti ako nema nikakvih operacija na tastaturiSkladu sa svim poznatim DSLAMsSoftver upravljanjaJednostavno, prenosni i novacspasioGlavni Funkcije : DSL Fizički sloj testModem Emulation (Zamijeniti korisnik Modem potpuno)PPPo E Zvati (RFC1683,RFC2684,RFC2516)PPPo A Zvati (RFC2364)Telefon FunkcijeDMM TestPing Funkcije (WAN & LAN)Podaci ubaciti u kompjuter i softver upravljanjaNamještaljka sistem parametar : backlight put, ugasi automatski put bez operacije, pritisnite ton,Reviziju PPPo E / PPPo A biranju osobina, korisničko ime i lozinku; vratiti fabrika vrednost i tako dalje.Provjeri opasno naponČetiri ocene uslugu sucu(Odlično, Dobro, u Redu, Jadni)Specifikacije : ADSL2+StandardimaITU G...

Znam ukusno

Unesite svoju e-poštu da biste se pretplatili i primali najbolje ponude i opcije iz naše trgovine. Nikada ne šaljemo neželjenu poštu. Najbolje cijene i odličan izbor zajamčeni.