komunikacija nije bas

komunikacija nije bas

Na stranici 1-34 570 prijedlozi

Na stranici 1-34 570 prijedlozi

Super Slijepog Miša 5 Pc-N-FME Adapter N Muškarac Uključi Da FME Uključi Pravo IF Coaxial Konektor

14 Ocjene posjetitelja
19.93-10 % 18.00

5 pcNFME adapter N Uključi da FME Uključi pravo IF AdapterPaket uključuje : 5 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.Koji su generalno popularna koristi za niz f prijave uključujući 3 G kartice i USB modeme, mašina za komunikacije (M2 M), bežični IANE,GPS,WIFI i IZAM frekvenciju bendove.Bilo kakav problem, (ne prima ili predmet problem),Pariz kontakt pre nego što napusti Negativan ili Neutralan povratne informacije, dat ćemo sve od sebe da slove to.

Originalni HWIC-1GE-SFP Gb / S 1G

6 Ocjene posjetitelja
KM 1182.00

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

Izvor SPS-43H-KONJA-TDE-EN GPON OLT

3 Ocjene posjetitelja
KM 23.70

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

4 Kanal ABS Kutiju Dwdm Modul Jedan Vlakna 4channel DWDM Mux Demux Multiplexer 1m Vlakna Dužinu Sa MR LC FC Konektor

10 Ocjene posjetitelja
KM 183.00

4channel D WDM modul jedan vlakna​OpisDWDM multikanal multiplexer / demultiplexer (Mux / De Mux ) modula su dostupne na ITU kanal raspored 100 GHz Oni pokazuju početni gubitak, temperatura neosjećajnosti zbog i pouzdan nastup u bilo koji sistem na zahtjev.Popravio Mux / De Mux modula ponudu niskobudžetni nivo upravljanja rješenja koje su pogodne za duge staze, metro, i pristup prijavu.KarakteristikePočetni Gubitak UbodnaSrednjoj IzolacijiNizak PDLCompact DizajnPrijaveDWDM SustavPON MrežaCATV VezeOptičkog pojačaloTalasnu dužinu usmjeravanjeSpecifikacijeStavkaJediniceParametreKanal RazmakGHz100 GHZTalasnu Dužinu DometC bend ITU kanalaKanal CentaranmITUKanalach4816Passbandwidthnm≥ + / 0.13Passband Talasd B≤ 0.5Kanal Ubodna Gubitakd B≤1.5≤2.5≤4.8Kanal IZRAZIT Ubodna Gubitakd B≤1.8≤2.8≤5.0Izolacija (pored kanala)d B≥30Izolacija (nonpored kanala)d B≥ 40Izazvalo Nepotrebne Podjele Zavisi Od Gubitkad B≤ Za 0,2Izazvalo Nepotrebne Podjele Mode Disperzijeps≤ Za 0,2Directivityd B≥ 50Gubitcid B≥ 45Optička Moć Rukovanjem W≤ 500Operativni Temperatura Domet0 C5 da 70Skladište Temperatura Domet0 C40 da +85Vlakna TipNASMF28e+Sve specifikacije koje se baziraju na uređaje sa konektor.Naručio informacije ( DWDM204C20110 )ProizvodaFrekvencijuKanalMoudule TipVlaknaTipVlakna DužinuKonektorDWDM50=50 G10=100 G20=200 G4=4 kanalu8=8 kanalu16=16 kanaluM=MUXD=DEMUXO=MUX&DEMUX1=Golim vlakna2=900um3=3.0 mm1=1 milion2=2m0=Niko1=FC / VOZILOM2=FC / PC3=SC / VOZILOM4=SC / PC5=LCKada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

Originalni OD-BP0535LL01B1 Jedan Način SFP

12 Ocjene posjetitelja
KM 23.70

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

Grlo Mikrofon Mikrofon Tajnim Akusticna Cijev Slušalicu Slušalice Prst Usluge Ptt Za Yaesu Tačka Radio VX-6R 7R 6E 7E 120 127

2 Ocjene posjetitelja
18.00-17 % 15.00

Poštovani,Ovo je podsetnik da ako ti mjesto u red koristeći Aliexpress Aplikacije, našao bi to cijena je mnogo jeftinije nego PC i čuva dovoljno vremena da obavite isplatu, molim te skenirati QR šifru i više iznenađenja oblik Aplikacije, Uživaj u kupovinu i hvala ti!Grlo Mikrofon Mikrofon Tajnim Akusticna Cijev Slušalicu Slušalice za Yaesu Tačka VX3 R 5 R 210 Dva Puta Radio VokiToki 1pin Proizvod Opis Kompatibilni za Yaesu / Tačka Standard radio, ukljucujuci i : VX6 E, VX6 R, VX7 E, VX7 R VXA700, VXA710, VXA300 VX120,VX127, VX170, VX177, VX270 1.Sa najbolji kvaliteta transparentni akusticna cijev da je jedva mogao biti otkriven od strane ljudi oko tebe, ovo je i idealno za nadzor svrhe i obezbedjenje na aerodromima, kasina, kontrola mase u konvencija i koncerte, i druge radno okruženje zahtijeva diskretan komunikacije...

Voki-Toki Slušalicu Slušalice Mikrofon Za Baofeng Radio Dodatak UV-5R DEČKA-888S 777S GT-3 UV-B5 Primopredajnik DEČKA-F8+ UV-B6 Slušalicu

11 Ocjene posjetitelja
16.17-44 % 9.00

VokiToki Uho Slušalicu Slušalice Mikrofon za Baofeng Radio Dodatak UV5 R DEČKA888 S 777 S GT3 UVB5 Primopredajnik DEČKAF8+ UVB6 2 PinNapomena : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebeOsobine : 1...

ST332B VDSL Tester (ADSL,ADSL2+. READSL,VDSL2) XDSL Liniju Test Opremu DSL Fizički Sloj Test

5 Ocjene posjetitelja
KM 503.99

Osobine : Test predmete : ADSL; ADSL2; ADSL2+; READSL; VDSL2Brzo Bakra testove sa DMM (ACV, DCV, Loop i Izolaciju Otpora, Capacitance, Udaljenost)Podržava Modem emulation i preuzeti akciju prijava za InternetPodržava ISP prijavu (korisničko ime / lozinku) i IP Ping test (WAN PING Test, IAN PING Test)Podržava sve multiprotokol, PPPo E / PPPo A (LLC ili VCMUX)Povezuje da CO preko aligatora klip ili RJ11Puni Liion BaterijaSignala i Led alarm naznake (Niže Moć, PPP, IAN,x DSL)Podaci pamćenje funkcijeLCD prikaži, Meni operacijaAuto isključiti ako nema nikakvih operacija na tastaturiSkladu sa svim poznatim DSLAMsSoftver upravljanjaJednostavno, prenosni i novacspasioGlavni Funkcije : DSL Fizički sloj testModem Emulation (Zamijeniti korisnik Modem potpuno)PPPo E Zvati (RFC1683,RFC2684,RFC2516)PPPo A Zvati (RFC2364)Telefon FunkcijeDMM TestPing Funkcije (WAN & LAN)Podaci ubaciti u kompjuter i softver upravljanjaNamještaljka sistem parametar : backlight put, ugasi automatski put bez operacije, pritisnite ton,Reviziju PPPo E / PPPo A biranju osobina, korisničko ime i lozinku; vratiti fabrika vrednost i tako dalje.Provjeri opasno naponČetiri ocene uslugu sucu(Odlično, Dobro, u Redu, Jadni)Specifikacije : ADSL2+StandardimaITU G...

Gb / S SFP Optičkog Medija Pretvarač 1000Mbps SFP Jedan Način Daul Vlakna LC Luku 20KM SFP Gb / S Vlakna Primopredajnik Odbor

2 Ocjene posjetitelja
KM 43.32

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTGS803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

2PCS/MNOGO Originala Baofeng UV-5RE Dvojno Bend Amater Radio Sa Različitim Bojama Dostupan UV-5RE Voki-Toki

11 Ocjene posjetitelja
KM 84.60

2 PCS / MNOGO Originala Baofeng UV5 RE Dvojno Bend Amater Radio sa Različitim Bojama Dostupan UV5 RE VokiTokiKarakteristike i funkcije : * Dualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon "LCD"* DTMF kodirani* Litijumion baterija sa velikog kapaciteta* Komercijalne FM radio prijemnik (65 MHz 108 MHz)* Uključuje 105 šifre "DIREKTOR" i 50 privatnost šifre "CTCSS" programiran* Funkcije "VOX" (glas operisao prijenos)* Alarm funkcije* Do 128 pamćenje kanala* Vezom (širom) / narrowband (uski), selectable* High power / mala (5 W / 1 W) selectable* Prikaži iluminata i programiran tastaturi* Funkcije "bip" na tastaturi* Dvostruka straža / dvojno prijem * Selectable frekvenciju korak 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25k Hz* Funkcije "NEUTRALIŠE" (frekvenciju izravnali za ponavljac pristup)* Baterija spašavanje funkcije "SAČUVATI"* Tajmer prijenos "TOT" programiran* Odabir skeniranje mode* Funkcije zauzet kanal zaključaj "BCLO"* Ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranje* Ugrađeni DOVEO lampu* Programiran za PC* Nivou prag "iskrivi" prilagodljiva od 0 do 9.* Crossband prijem* Ton kraj prijenosa* Ugrađeni ključ bravuGenerale : Frekvenciju udaljenost : 65 MHz – 108 MHz (samo reklama FM radio prijem)VHF : 136 MHz – 174 MHz (Rx / Tx)...

SFP Gb / S Vlakna Primopredajnik Odbor Gb / S Optičkog Medija Pretvarač SFP 1000Mbps Jedan Način Jedan Vlakna LC Luku 20KM

9 Ocjene posjetitelja
KM 93.75

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTM803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

Četiri Lane,100Gb/s CFP4 LR4 Slušalicu ,4x25G 1310nm 10KM CFP4 RX Optički Modul,100G CFP4 RX Modul,u Skladu Sa Cisco

8 Ocjene posjetitelja
3307.47-5 % 3142.00

100 Gb / s CFP4 LR4 PrijemnikKupci za 2+ pca,molim vas, pozovite me za popust.PROIZVOD KARAKTERISTIKESkladu sa 100 GBASELR4Podrške liniju stopa od 103.125 Gbps da 111.81 GbpsIntegrisane LAN WDM ROSA do 10 km do preko SDigitalni Dijagnostika Praćenje InterfejsDupleks LC optički spremišteNe vanjski reference satJedan za 3,3 V napajanjeSlučaj operativni temperatura udaljenost : 0°C do 70°CMoć disipacijuPRIJAVELokalnih Mreže (LAN)Data CentarEthernet prekidače i ruter prijaveSTANDARDSkladu da IEEE 802.3 baSkladu da POZIVA MSA CFP4 Hardvera SpecifikacijaSkladu da POZIVA MSA Upravljanje Interfejs SpecifikacijaIznijeti DimenzijeOpći OpisOPMEDIA 100 G CFP4 LR4 optički Prijemnik integrira prijemnik na jedan modul...

USB Program Za Kablovsku MOTOTRBO Motorno Ulje Radio DP2400 DP2600 PMKN4115 XiR P6600, XiR P6608, XiR P6620 XIR E8600 Dva Puta Radio

3 Ocjene posjetitelja
29.09-21 % 23.00

Poštovani,Ovo je podsetnik da ako ti mjesto u red koristeći Aliexpress Aplikacije, našao bi to cijena je mnogo jeftinije nego PC i čuva dovoljno vremena da obavite isplatu, molim te skenirati QR šifru i više iznenađenja oblik Aplikacije, Uživaj u kupovinu i hvala ti!USB Program za Kablovsku motorno ulje Radio Xi R P6600 P6608 P6620 P6628 XPR3500 Mogućnosti : 1...

2pc Kamuflaža Elektronske Voki Tokije Radio-telefon Igračka Dva Puta Radio Komunikator Za Djecu Momci Djece T734

10 Ocjene posjetitelja
16.48-9 % 15.00

2pc Kamuflaža elektronske Voki Tokije radiotelefon igračka Dva Puta Radio Komunikator za djecu momci djece T734SpecifikacijaRazgovarati udaljenost : 050 MBoja : grayRecommand godinama : 5+Baterija : 2*9 V baterija( nije uključena )Paket uključuje : 2pcs*igračka voki tokijeNAPOMENA : ovo je samo igračke za decu, ne profesionalno vokitoki.

Slobodna Isporuka 1000pcs/mnogo 40mm Optičke Fuziju Zaštitu Spoj Rukave 40mm Vrućine Psihijatar Cijev Optičke Vruće Istopiti Cijev

3 Ocjene posjetitelja
KM 66.00

Slobodna Isporuka 1000pcs / mnogo 40mm Optičke Fuziju Zaštitu Spoj Rukave 40mm Vrućine Psihijatar Cijev Optičke Vruće Istopiti Cijev Osobine : Jedan krije (presmanjio) Čist rukav dizajn Glatko nerđajućeg čelika se pojacavaju član Brtvljenje strukturi koja je temperatura Produžena dužinu broda Nizak psihijatar temperatura Pre instalirao nerđajućeg čelika ili keramičke rod Stane jedan ili traku vlakna Širok spektar veličina Operativni temperatura 45degree da 100degree Min...

155M SFP, 100BASE-FX, LC, Dvostruka Vlakna, 1310nm; Da 2km Na MMF, LC, -40C~+85C

5 Ocjene posjetitelja
KM 24.00

155 Mbps SFP Optički Primopredajnik, Do 20kmKomercijalnog Tipa : PRVAKAzelenilu i treba mu jošFE100 LXKarakteristike Da 155 Mbps podatkestope 1310nm FP laser i PIN sliku detektor za 20km prijenos Skladu sa SFP MSA i SFF8472 sa dupleks LC spremište Digitalni Dijagnostički Praćenje : Unutrašnje Kalibracija ili Vanjski Kalibracija Skladu sa Ro HS +Za 3,3 V jedan napajanje Operativni slučaj temperatura : Reklami : 0 da +70°CPrijave SDH STM1, S1.1,JA1.1, JA1.2 SONET OC3 IR1,LR1,LR2 Drugi optički vezeOpisU SFP transceivers su veliki nastup, isplativije modula podršku 155 Mbps podatkestopa i 20km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik se sastoji iz tri dijela : jedan FP laser odašiljač, PIN photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA) i ZLOCINIMA kontrolnu jedinicu...

YIDATON Fantom Antenu Dvojno Bend HH-N2RS Dvojno Bend Antenu Za Kola Vozilo Mobilni Radio UHF VHF 400-470 136-174MHZ M Interfejs

2 Ocjene posjetitelja
25.07-28 % 18.00

Novi Fantom Antenu Dvojno Bend HHN2 RS Dvojno Bend Antenu za Kola Vozilo Mobilni Radio UHF VHF 400470 136174 MHZ M InterfejsOsobine : Frekvenciju : 400470 MHZ i 136174 MHZ Dvojno bend, osjetljivost! Dobit : 2.5 / 3 d B Moć : 50 W Dužina : 9 CM Vrhu promjeru : 3.4 CM Dugme promjeru : 4 CM M veza, pogodan za auto mobilni radio stanici...

YIDATON Grudi Torbu Univerzalni Radio Nositi Slučaj Za Voki-Toki Grudi Džepu Crni Ranac Za Radio Comunicador Duplo Radija

4 Ocjene posjetitelja
44.25-30 % 31.00

Grudi Torbu Univerzalni Radio Nositi Slučaj za VokiToki Grudi Džepu Crni Ranac za Radio Comunicador Za Duplo RadijaVelike Osobine : Novo i visoke kvalitete.Svjetlo težine i nosivi koristiti.To je široko koristi od ljudi koji rade u policijsku stanicu, vojna bolnica, sigurnosna kancelarija, restoran, i puno drugih mjesta.To može biti slobodno teleskopske prilagođavanja pojas, ugodno da nosim, pogodan za svim veličinamaJednostavno koristitiBoja : CrnaObavijest : Ako želiš druga vrsta ruksak, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam tvoja ideja, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebe.Paket : 1 X Univerzalni Radio Nositi Slučaj

2pcs 1 Par 10/100M 4 RJ45 1 SC Singlemode Jedan Optičkog Medija Pretvarač 25 KM Za HD Kameru

15 Ocjene posjetitelja
KM 40.47

2pcs 1 Par 10 / 100 M 4 RJ45 1 SC Singlemode Jedan Optičkog Medija Pretvarač 25 KM za HD KameruOpis Proizvoda : 10 / 100 M simplex Mode medija pretvarač .Pretvarač mediates između 10 BaseT ili 100 BaseTx segment i 100 BazuFX segment.To je prvenstveno dizajnirana za veće,veća brzina / vremena zahtijevaju workgroups to zahtijeva proširenje Ethernet mreže.To može proširiti convertional 10 MILIONA Ethernet ili 100 M brzo ethenet da 20 Km120 km preko brzo Ethernet Vlaknaoptički liniju.To je visokim performansama,isplativije i fleksibilna rješenja za širok spektar prijave u oblasti LAN kampusu mreže.Osobine : 1, Pružamo jednog vlakna veza i 4 UTP konektor2, Potpuno usklađeni sa IEEE802.3 10 BaseT, IEEE802.3u 100 BaseTX, IEEE802.2ab 1000 BaseTX, IEEE802.3z 1000 BaseFX standard3, Autootkrivanje pola / pun dupleks režim prenosa za TX luku4, Autopregovora od 10 / 100 Mbps stopa i AutoMDI / MDIX za TX luku5, Pružamo prekidač podešavanja za pola / pun dupleks režim prenosa za FX luku6, Produžiti optičkim vlaknima udaljenost do 120 km sa jednim mode vlakna7, Lako da pogled je DOVELO pokazatelji pruža statlako monitor mreže activity Internal napajanje.Proizvod parametre : Prati IEEE 802.3, IEEE 802.3 u i 100 BaseFX standardima10 / 100 Mbps prijenos podataka stopaPodrške pundupleks i pola dupleks nacin radaPruža četiri standard RJ45 interfejs i jedan SC vlakna interfejsRJ45 interfejs podržava oboje 10 Mbps i 100 Mbps autopregovaranje funkcijeRJ45 interfejs sa brzo prekidač funkcijeEMI Sertifikat : CE, FCC, VCCI, CTikVlakna Tip SinglemodeSC optičke interfejs tipTalasnu dužinu 1310nm 1550nmPrijenos udaljenost do 25 kmMaksimalna poslati optički moć 12.0 d BmMinimum emisija moć 19.0 d BmOsjetljivost 34.0 d Bm15.0 d Bm optičke veza gubitakDOVEO Opis : DOVEOBojaFunkcijuFX 100ZeleniZapalio kada 100 BaseFX operacijaFX Veza / ČINZeleniZapalio kada optički kabl vezu sa daljinski uređaj je dobro...

Znam ukusno

Unesite svoju e-poštu da biste se pretplatili i primali najbolje ponude i opcije iz naše trgovine. Nikada ne šaljemo neželjenu poštu. Najbolje cijene i odličan izbor zajamčeni.